Nasivin® Sensitive 0,05% nas. spr. sol. 1 x 10 ml / 5 mg

Registrovaný léčivý přípravek

 

volně prodejný lék k nosnímu podání

  • Obsahuje účinnou látku oxymetazolin-hydrochlorid
  • zkracuje trvání rýmy v průměru o dva dny
  • zabere mimořádně rychle – už do 25 sekund
  • sprej proti rýmě pro děti od 6 let a dospělé

původní cena 119,- 109 Kč

Bioaktivní Q10 Gold 100 mg cps. 30

Doplněk stravy

 

  • přírodní, aktivní, tělu identický koenzym Q10 (ubichinon)
  • vysoká biologická dostupnost s vit. B2, který přispívá ke snižování únavy a vyčerpání a k normálnímu energetickému metabolismu

původní cena  669,- 599 Kč

ACC Long por. bl. eff. 10 x 600mg ACC Long por.tbl.eff. 20 x 600 mg

Registrovaný léčivý přípravek
 

 

volně prodejný lék k vnitřnímu užití

  • Obsahuje účinnou látku acetylcystein
  • léčí vlhký kašel
  • lze užívat od prvních příznaků kašle
  • rozpouští hustý hlen v dýchacích cestách
    a usnadňuje jeho vykašlávání
  • stačí 1 tableta 1x denně

původní cena 10 tbl  139,- 109 Kč

původní cena 20 tbl   199,- 159 Kč

Humer Faryngitida

pastilky lesní ovoce 20 ks
pastilky med a citron 20 ks

zdravotnický prostředek

 

  • měkké pastilky ke zmírnění příznaků nachlazení (bolest v krku, zánět hltanu a zánět v krku), suchosti v ústech a chrapotu
  • obsahuje patentovanou látku Ectoin®
  • s příchutí med a citron nebo lesní ovoce

původní cena  129,- 109 Kč

Ibuprofen AL 400 400 mg tbl. flm 100

Registrovaný léčivý přípravek

  • volně prodejný lék k vnitřnímu užití
  • obsahuje účinnou látku ibuprofenum 400 mg
  • k léčbě bolesti a horečky

původní cena 132,- 112 Kč

Vigantolvit Osteo 30 tablet

Doplněk stravy

 

  • vitamín D3, K2 a vápník
  • 3 v 1 pro zdravé kosti a svaly
  • pro aktivní lidi, sportovce a starší osoby
  • nejvyšší obsah vitaminu D v kombinaci s vápníkem
  • V AKCI TÉŽ Vigantolvit D3 2000IU

původní cena 205,- 185 Kč

Barnys Hypnox forte tbl. 20

Doplněk stravy

 

  • vyrobený z vysoce jakostních standardizovaných bylinných extraktů
  • nenávykový a bez vedlejších účinků
  • pro snadnější usínání, pro zlepšení kvality spánku a k podpoře spánkové hygieny

původní cena  179,- 139 Kč

Quixx nosní sprej 30 ml

zdravotnický prostředek

 

  • hypertonický roztok mořské vody, obsahuje vodu z oceánu a čištěnou vodu
  • účinně a bezpečně pomáhá uvolnit ucpaný nos při nachlazení, chřipce a alergii
  • snižuje riziko komplikací (zánět středního ucha, zánět dutin)
  • mohou ho používat i těhotné a kojící ženy a děti od 6 měsíců věku, nezpůsobuje závislost
  • v nabídce také Quixx acute nosní sprej 100 ml na ucpaný nos

původní cena  149,- 119 Kč